logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Güçlü Battal Boy Çöp Torbası

Parex Güçlü Battal Boy Çöp TorbasıAdet Fiyatı : 64,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Güçlü Battal Boy Çöp Torbası

Parex Ekonomik Çöp Torbası Battal

Parex Ekonomik Çöp Torbası Battal boylar sayesinde daha temiz ve hijyen koşullarına uygun mekanlar elde edebilirsiniz. Parex çöp torbaları ekolojik dengeyi bozmayacak şekilde üretilir. Çevrenizi temiz tutmanıza yardımcı olan Parex çöp torbaları ekonomik ve kaliteli ürünlerdir.

Çöplerinizin ağzını sıkı bir şekilde bağladıktan sonra mikrop, bakteri, sinek ve haşere üremesini önleyebilirsiniz. Çöp sızdırmayan Parex çöp torbası ürünleri çöp kutularınızı defalarca temizlemenize gerek bırakmaz.

Geniş hacimli battal boy çöp torbası iş yeri, ev, büfe ve lokanta gibi mekanlar için idealdir. Çöp torbası kategorimizde yer alan Parex battal boy çöp torbası siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.