logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası

Parex Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası


3 Adet üzeri 28,96 TL

Adet Fiyatı : 29,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası

Parex Ekonomik Çöp Torbası Büyük

Parex Ekonomik Çöp Torbası paketleri ile ev ve işyerlerinizde hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve kolay yırtılmayan özellikleri ile çöpleri dışarıya sızdırmayan Parex çöp torbaları, kullandığınız büyük boyutlu çöp kovaları için ideal çöp torbalarıdır.

Çöplerden gelen kokunun ve dışarıya sızabilecek olan sıvıların engellenmesini sağlayan Parex Ekonomik Çöp Torbası sizlere çöp torbası kategorimizde sunulmaktadır. Çöplerinizin dışarıya kötü kokular yaymasını engelleyebilmek ve daha pratik bir şekilde toplanabilmesini sağlamak istiyorsanız Parex çöp torbaları kullanabilirsiniz.

Çöp kovalarınız için ideal olan Parex Ekonomik Çöp Torbası siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.