logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Büzgülü Vanilyalı Orta Boy Çöp Torbası Adet

Sera Büzgülü Vanilyalı Orta Boy Çöp Torbası AdetAdet Fiyatı : 49,96 TL
Koli Fiyatı (25 Adet) : 1248,76 TL
Birim Fiyat: 49,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Büzgülü Vanilyalı Orta Boy Çöp Torbası Adet

Sera Büzgülü Vanilya Kokulu Orta Boy Çöp Torbası, büzgülü ağız şeklinde yer alması, çoğunluğun tercih etmesi için bir sebeptir. Çöplerinizi içerisinde tuttuğu gibi aynı zamanda muhteşem kokusuyla da etrafa hoş bir koku yayılır.
Evinde hijyeniklik ve düzen sevenler için tercih edilen bir çorbadır. Orta boy olarak yer almasıyla, her çöp kovasına uygun şekilde yer edinir. Büzgülü ağzı ile kolay bir şekilde toparlana bildiği gibi aynı zamanda çöpünüzü atarken de etrafa çöp dökülmesi gibi durumlar kesinlikle yaşanılmaz.
Sera Büzgülü Vanilya Kokulu Orta Boy Çöp Torbası, oldukça dayanıklı ve kaliteli bir yapı bulundurmaktadır. Çöpün dışarıya sızması ya da torbanın delinmesi gibi durumlar yaşanılmaz.
Vanilya kokulu olması sebebiyle, kullanım esnasında evinizde ya da herhangi bir iş alanında etrafa kötü koku yayılmaz. Böylelikle çöpten dışarıya yayılan kötü koku engellenmiş olur. Çoğunluğun tercihinde olan ürünü, sizde evinizde tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.