logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Büzgülü Vanilya Kokulu Çöp Torbası 10'lu

Parex Büzgülü Vanilya Kokulu Çöp Torbası 10'lu


3 Adet üzeri 43,96 TL

Adet Fiyatı : 44,95 TL
Koli Fiyatı (25 Adet) : 1098,76 TL
Birim Fiyat: 43,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Büzgülü Vanilya Kokulu Çöp Torbası 10'lu

Parex Büzgülü Çöp Torbası Karma 15’li

Parex büzgülü çöp torbası karma 15’li ürünü ile evlerinizde dağınıklığı düzenleyebilir, çöplerden kolayca kurtulabilirsiniz. Büzgülü çöp torbaları ev düzenleyicileri arasında en pratik ürünlerdendir. Evlerde, iş yerlerinde, kafelerde ve hemen her mekanda özellikle büyük boy çöp torbaları oldukça işe yarar!

Büzgülü çöp torbası ürünü birçok çöp kutusuna kolayca geçirilebilmektedir. Çöpler dolunca rahatça kutudan çıkartıp, ağzını kapatabilirsiniz. Kullanım çok pratiktir. Akma-sızma gibi durumlara karşı dayanıklılığı yüksek olan bu ürün aynı zamanda çilek kokulu olarak üretime sunulmaktadır.

Büzgülü olması ürünün kullanımını daha hijyenik ve kolay hale getirmektedir. Torbanın ağız kısmından çöpler taşmaz ve dışarıya çöp sızıntısı olmaz. Havaya ve çevreye karşı çöp kokularının yayılması engellenir. Hijyen koşullarının sağlanması için büzgülü çöp torbaları çok daha uygun ürünlerdir.

Çöp torbasının üzerinde %100 doğada çözünürlük sembolü bulunmaktadır. Premium özelliklidir ve büyük boydur. Bir paketin içinde 15 adet büzgülü çöp torbası vardır. Bizim Toptan satış mağazamızda piyasaya göre daha ekonomik fiyatlar verilmektedir. Toptan alım avantajlarından hemen siz de yararlanabilirsiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.