logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Çöp Torbası Normal Küçük Boy Adet

Sera Çöp Torbası Normal Küçük Boy AdetAdet Fiyatı : 22,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Çöp Torbası Normal Küçük Boy Adet

Sera Çöp Torbası Normal Küçük Boy, ev içerisinde aranılan bir torbadır. Çöp torbası evde, iş yerinde ya da diğer alanlarda önemli bir ihtiyaçtır. Özellikle mutfak için tercih edilir.
Küçük çöp kovaları için küçük çöp torbası arayanların, tercihinde olmaktadır. Yapısı gereği oldukça kalitelidir. Bu sebeple yırtılma, delinme ya da yıpranma gibi durumlar görülmez. Mutfakta çöpün dışarıya taşması, sızması gibi risklerde kesinlikle yaşanılmaz. Kaliteli ve çevre dostu çöp torbası, çoğunluğun tercihindedir.
Yapısında kullanılan malzeme sebebiyle, kokuyu içerde tutar. Bu sebeple kokunun evde ya da iş alanında yayılması da engellenir. Bu durum torbanın tercih edilmesi için bir sebep oluşturmaktadır.
Çöpün atılmasında, paketlenmesinde ya da buna benzer durumlarda delinme, sızma gibi problemlerde yaşanmaz. Oldukça kaliteli bir yapıda bulunmaktadır. Diğer çöp poşetlerine göre uzun süreli kullanımlarda tercih edilmektedir. Çöp Torbası Normal Küçük Boy, mutfakta bulunması gereken bir üründür.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.