logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Kireç Önleyici 1 L

Porçöz Kireç Önleyici 1 LAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 718,20 TL
Birim Fiyat: 39,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Kireç Önleyici 1 L

Porçöz 1 Lt

Pası ve kireci kısa sürede yok eden, derinlemesine bir temizlik sağlayan Porçöz özellikle metal mutfak malzemelerinin ve metal eşyaların temizliği için ideal bir ürün olabilir. Metallerin parlak ve temiz olmasını sağlayan ürün ideal bir parlaklık düzeyi sunarken aynı zamanda eşyaların ve malzemelerin kullanım ömrünü de uzatabiliyor.

Ürün banyoda ve mutfaktaki armatürlerin temizliği için de kullanıma uygundur. Metaller üzerindeki pası ve kireci anında yok eder. Porçöz son derece güçlü bir formüle sahip. Kullanımı sırasında solunmaması öneriliyor.

Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kir ve yağ çözücü kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla adresinize ulaşacak ürünü pek çok alanın temizliğinde kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.