logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Cleen Line Kit + Yedek Adet

Glade Cleen Line Kit + Yedek AdetAdet Fiyatı : 329,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Cleen Line Kit + Yedek Adet

Glade Oto Spray Cleen Line Kit + Yedek 

Glade Oto Spray Cleen Line ile eviniz mis gibi koksun! Güzel kokulu bu otomatik sprey evdeki kötü kokuları bastırmak ve evin güzel kokmasını sağlamak amacı ile yapılmıştır. 

Glade Oto Spray Cleen Lineotomatik olarak ayarlanmıştır. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan belirli aralıklarla kendisi eve otomatik olarak güzel koku verir. Spreye sürekli müdahale edip eve sizin sıkmanız gerekmez. 

Glade otomatik sprey evinizdeki sigara, yemek kokusu, dışarıdan gelen kokular ve tuvaletteki kokuları bastırır. Evinizin daha ferah kokmasına ve daima yeni temizlenmiş hissi vermesine yardımcı olur. 

Glade Oto Spray Cleen Line Kit + Yedek, yedek parçası ile birlikte uzun süre kullanım ömrü sunuyor. Oldukça ekonomik olan bu paket ile siz bir şey yapmadan bile eviniz mis gibi kokacak. Evlerin her odasında ve ofis gibi mekanlarda kullanıma uygundur. Tuvalet ve banyo gibi mekanlarda da tercih edilebilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.