logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Aerasol Okyanus

Glade Aerasol OkyanusAdet Fiyatı : 84,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Aerasol Okyanus

Glade Aerasol Okyanus 300 Ml

Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde Glade aerasol okyanus, kötü kokuların kısa süre içerisinde giderilmesine yardımcı olur. Ev, ofis ya da iş yeri gibi farklı mekanlarda her zaman ferah bir kokunun oluşmasına katkı sağlar.

Sağlık açısından zararlı olmayan içeriklere sahip olmadığı gibi kullanımı da son derece pratiktir. Okyanus kokusu herkesin beğenisine hitap eder. Uzun süre etkili olduğundan dolayı kötü kokularla savaşır. Kısa zamanda mekanın havasının değişmesine zemin hazırlar.

Özellikle sigara ya da yemek kokularının kısa sürede giderilmesinde etkilidir. Ortamın tüm havasını temizler ve rahat nefes alma fırsatı sunar. Ambalajı ise dayanıklı olmasının yanı sıra pratiktir. Kolay taşınabilir paketi sayesinde kullanımı daha da basitleşir.

Ağır ya da kötü kokulardan kısa sürede kurtulmak isteyenler açısından doğru tercihlerden biridir. Az bir miktarda kullanılsa bile mekanın havası en kısa sürede değişir. Nefes darlığı yaratmadığı gibi kolayca hareket edebilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Kullandığınız mekanda kısa zamanda ferah bir okyanus esintisi hissetmenize yardımcı olur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.