logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Jel Lavabo Açıcı 1 L

Porçöz Jel Lavabo Açıcı 1 LAdet Fiyatı : 65,90 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 1186,20 TL
Birim Fiyat: 65,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Jel Lavabo Açıcı 1 L

Pro-5 Lavabo Açıcı Jel 1 Lt

Lavabo tıkanıklıkları çok sayıda kişinin ortak sorunu. Ancak bu sorun etkili bir ürün kullanımı ile yok edilebiliyor. Pro-5 Lavabo Açıcı Jel en kolay ve en hızlı şekilde lavabo tıkanıklığından kurtulmanızı sağlar. Sadece lavabo için değil küvet tıkanıklığını açmak için de kullanabilirsiniz.

Pro-5 Lavabo Açıcı Jel 1 litrelik plastik ambalajda. Geliştirilmiş özel bir formül ile hazırlanan ürün kötü kokuyu da yok ediyor. PVC ve plastik borularda güvenle kullanabilirsiniz. Üzerine sıcak su dökmenize gerek yok.

Ürün tuvalet lavabo açıcı kategorimizde yer alıyor. Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan ürün kısa sürede tam sonuç almanızı sağlar. En kaliteli ve en ekonomik ürünler için Bizim Toptan internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.