logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Streç Film 15 Metre

Sera Streç Film 15 MetreAdet Fiyatı : 32,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 790,80 TL
Birim Fiyat: 32,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Streç Film 15 Metre

Sera Streç Film 15 M

Sera Streç Film üretim teknolojileri ve gıdalara uygunluğu açısından son derece kaliteli bir üründür. Sararak muhafaza etmek istediğiniz tüm ürünleri Sera Streç Film sayesinde uzun süre boyunca taze tutabilirsiniz.

Kalın yapılımı olan Sera Streç Film’in esneklik oranları da yüksektir. Böylelikle tabak, bardak ve kaplarınızı pratik bir şekilde Sera Streç Film sayesinde sarabilirsiniz.

Gıdaların bakteri oluşturmaması için nefes almasını sağlayan mikro organizmalara sahip olan Sera Streç Film, Bizim Toptan internet mağazamızdaki streç film kategorisinde yer almaktadır.

Saydam görünüme sahip olan streç filmler, bu sayede içerisindeki gıdaları rahat bir şekilde görebilmenizi de sağlar. İnternet mağazamız üzerinde 15 metrelik olarak sizlere sunduğumuz Sera Streç Film siparişlerinizi bizlere ileterek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.