logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Streç Film 99 Metre

Sera Streç Film 99 MetreAdet Fiyatı : 132,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Streç Film 99 Metre

Sera Streç Film 99 M

Streç film kadınların mutfakta en çok kullandıkları malzemelerden birisidir. Mutfaklarda sebze ya da meyvelerin muhafaza edilmesini sağlar. SeraStreç film 99 M olarak uygun fiyatlarda satışa sunuluyor.

Sera markası tarafından üretilmiş olan streç film yüksek kalitede malzeme kullanılarak üretilmiştir. Yemeklerinizi buzdolabında muhafaza etmek, kaplarınızın üstünü kapatmak ve daha pek çok alanda kullanılabilecek bu ürün mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan birisidir.

Meyve, sebze ya da diğer gıdaların buzdolabında saklanması konusunda streç filmden yardım alabilirsiniz. 99M uzunluğundaki ürün besinlerinizi güvenle muhafaza etmenizi sağlar. Gıda ürünlerini bu ürün ile sararak dış ortamla temasını kesebilirsiniz. Bakteri oluşumunu önleyen ürün Antifog özelliği ile buğulanma yapmaz.

Sera streç film 99 m Bizim Toptan mağazalarında reyonlarda yerini almaktadır. Bizim toptan web sitesi üzerinden de online sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmek üzere yola çıkacaktır. En avantajlı 99 m uzunluğundaki streç filmi Bizim Toptan ile en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.