logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Auto Sport Kalorifer Kokusu Adet

Glade Auto Sport Kalorifer Kokusu Adet


3 Adet üzeri 144,95 TL

Adet Fiyatı : 149,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1739,40 TL
Birim Fiyat: 144,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Auto Sport Kalorifer Kokusu Adet

Glade Auto Sport

Gündelik yaşamımızı kolaylaştıran en büyük yardımcılarımız olan ve içinde bazen bir günde saatler geçirdiğimiz arabalarımız tertemiz ve mis gibi koksun diye üretilen auto sport ürünleri, tüm spor araba severler tarafından günümüzde çok sık kullanılmaktadır. 

Arabalarımız da günlük hijyen rutinimizin ayrılmaz bir parçasıdır ve şehir kalabalığında ya da uzun yolda arabadaki kötü kokular keyfimizi bozar.

Auto sportürünleri, klimanın veya havalandırmanın hava akışı ile beraber arabalara tazelik katan koku aparatlarıdır. Çalışmaları için hiçbir güç ünitesi kullanmaya gerek yoktur. Bu yönüyle hem pratik bir kullanım vadeder hem de enerjiden tasarruf sağlar. 

Araba kokuları kullanıldığında otomobillerinize yeni yıkanmış bir araba kokusu verecektir. Uzun süre dayanıklıdırlar, böylelikle arabalarınızın günlerce ferah ve güzel kokmasını sağlamanız mümkündür. Ayrıca şık tasarımlarıyla beraber otomobillerin ön konsollarını süsleyerek onlara modern bir görünüm sağlarlar. 

Glade Auto Sport’u tüm otomobillerinizde, ticari veya arazi araçlarınıza saniyeler içinde deneyebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.