logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kremini Çilekli Toffe Şeker 44 g 20'li

Ülker Kremini Çilekli Toffe Şeker 44 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kremini Çilekli Toffe Şeker 44 g 20'li

Ülker Kremini Çilekli Toffe Şeker

Enfes çilek aromasıyla her yaşta ki insanın severek yediği şekerdir ülker kremini çilekli toffe şeker. Çayla ve kahveyle yenildiği zaman keyfe keyif katar bu şeker. Damaklarda ayrı bir tat bırakan çilekli toffe şekerler hakiki çilek lezzeti sunar. 

Ülker kremini çilekli toffe şeker pasta ve tatlıların üzerinde hem sunum güzelliğine hem de lezzet zenginliğine eşlik eder. Yoğun lezzet aromasıyla şekerlerin en şekeridir. Enfes çileklerin birleşimidir çilekli toffe şekeri vazgeçilmez yapan. 

Ülker kremini çilekli toffe şekeri yemek başlı başına bir keyiftir. Bir kere çilekli toffe şeker yiyenler tatlı ihtiyacı anında başka tatlara ihtiyaç duymaz. Ağzınızın tatlanmasını istiyorsanız eliniz hemen ülker kremini çilekli toffe ye gider. 

Bu lezzet daha önce hiç tadılmadıysa ağzınıza bir tane çilekli toffe atıp kendinize bu eşsiz lezzet keyfini yaşatmalısınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.