logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bonbon Nane Aromalı Şeker 36 g 18'li

Ülker Bonbon Nane Aromalı Şeker 36 g 18'li


Paket Fiyatı (18 Adet) : 57,60 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL
Koli Fiyatı (216 Adet) : 691,20 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bonbon Nane Aromalı Şeker 36 g 18'li

Ülker Bonbon Naneli Şeker

Ülker Bonbon Naneli Şeker paketlerinde nane aromalı şeker bulunmaktadır. Nane aromasını sevenler için Ülker tarafından doğal ve kaliteli bir şekilde üretilen Bonbon şekerleri günün her anında tüketebilirsiniz.

Soğanlı ve sarımsaklı yemekler yedikten sonra nefesinizi tazeleyebilmenizi sağlayan Ülker Bonbon Naneli Şeker sayesinde ferah bir nefes alabilirsiniz. Çantanızda, arabanızda veya cebinizde taşıyabileceğiniz şekerler ile günün her saatinde ferahlık hissini elde edebilirsiniz.

Lezzetli nane aroması ile şekeri bir arada harmanlayan Ülker’in en sevilen ürünlerinden olan naneli şekerlere şekerleme kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazası üzerinden siparişlerinizi tek bir tıklama ile vererek adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.