logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Missbon Tereyağlı Şeker 43 g 24'lü

Kent Missbon Tereyağlı Şeker 43 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 213,60 TL
Birim Fiyat: 8,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Missbon Tereyağlı Şeker 43 g 24'lü

Kent Missbon Tereyağlı Şeker

Kent missbon tereyağlı şeker lezzeti ile ağzınızı tatlandırıyor. Tereyağının tadı ürünün içinde yoğun biçimde alınabilmektedir. Ağızda dağılan bir şekerdir ve özellikle kahve yanında yenilebilir bir üründür. Enerji almak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Tereyağlı şeker lezzetinden hoşlananlar bu ürünü tadabilirler. Misafirlerinize, çocuklara rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Özellikle de bayramlarda çok sık tercih edilen ve satın alınan şekerler farklı farklı tatlarda üretilmektedirler. Özgün tatlar arasında tereyağlı şeker de yer almaktadır. Tereyağlı krema dolgusu vardır.

Missbon tereyağlı şeker küçük paket içinde de satılmaktadır. Açtığınız anda etrafınızdakilere de ikramda bulunabilirsiniz. Cepte, çantada kolayca taşınabilir bir üründür. Enerjiniz düştüğünde, çay-kahve keyfi yapacağınızda ya da ağzınız tatlansın istediğinizde bu şekerden tüketebilirsiniz.

Ürün, olarak bir paket içinde satılmaktadır. Toptan satın alımlarda birim fiyatlar oldukça ekonomiktir. Bizim Toptan sitemizden güvenilir ve pratik bir biçimde online sipariş verebilirsiniz. Her yere kargo hizmetimiz vardır ve teslimat hızlı biçimde gerçekleşir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.