logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kent Olips Stick Mentollü Şeker 28 g 24'lü

Kent Olips Stick Mentollü Şeker 28 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 48,00 TL
Birim Fiyat: 2,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Olips Stick Mentollü Şeker 28 g 24'lü

Kent Olips Stick Mentollü

Stick şeker sevenlerin yüzünü güldüren Kent, çıkartmış olduğu yeni şekeri Kent Olips Stick Mentollü ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. İçeriğindeki yoğun mentollü tadı stick şeklinde bizlere sunan Kent, stick mentollü şeker alanında da sektöründe öncü olmayı tekrardan başardı.

İçeriğinde geliştirmiş olduğu özel formülü ile, her zaman klasik bir tat olan mentollü şeker tadını stick şeklinde üreterek alanında çığır açan Kent, Kent Olips Stick Mentollü ile en çok beğenilen ve tercih edilen ürünlerden birini daha piyasaya sürdü.

Stick sakız sevenler ile mentollü şeker sevenlerin dayanılmaz tercihi olan Kent Olips Stick Mentollü , iki mükemmel tadı bir araya getirerek efsaneleşmiş ürünlerden biri olmuştur. Böylelikle sevenlerinin gönlünü bir kere daha kazandı. Stick mentollü gün boyu ferah bir nefes sunar.

Siz de hala Kent Olips Stick Mentollü denemediyseniz, en yakın zamanda deneyimleyerek, bu muhteşem lezzet ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.