logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Haribo Kola 80 g

Haribo Kola 80 gAdet Fiyatı : 22,00 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 528,00 TL
Birim Fiyat: 17,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Haribo Kola 80 g

Haribo Kola

Haribo Kola kolisi içerisinde şekerleme paketi yer almaktadır. Haribo şekerlemelerin her birinin ayrı tasarımcılar tarafından yapılması daha keyifli bir lezzete sahip olmanızı sağlar. Yüksek sıcaklıklar eşliğinde basınç uygulanarak doğal ortamlarda hijyenik bir şekilde üretilen Haribo şekerlemelerin kola aromaları ile tatlı ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Günün her anında yanında taşıyabileceğiniz ufak paketleri sayesinde sevdikleriniz ile de paylaşabileceğiniz Haribo Kola aromalı şekerlemeler ile çay ve kahve saatlerinizi de dilediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.

Şekerleme kategorimizde yer alan Haribo Kola aromalı şekerlemelerin siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek en hızlı şekilde adresinize kadar teslim edilmesini sizler de sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.