logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Yupo Jelly Ayıcık 80 g

Ülker Yupo Jelly Ayıcık 80 gAdet Fiyatı : 20,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yupo Jelly Ayıcık 80 g


Ülker Yupo Jelly Ayıcık , yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir şekerlemedir. İçeriğinde bulunan lezzetli şekerlemeler, çocukların doyasıya tükettiği bir lezzet olurken aynı zamanda bu lezzete büyüklerde karşı koyamıyor.
İçeriğinde herhangi bir renk renklendirici madde bulunmaz. Aynı zamanda kimyasal zararlı içerikler de  kullanılmamaktadır. Bu sebeple çocuklarınıza güvenilir bir şekilde tükettire bilirsiniz.
Sevimli ayıcık şeklinde olması, sevilmesi için bir sebeptir. Ağız içinde dağılan kıvamı ile birlikte doyumsuz bir lezzet oluşturmaktadır. Çocuk, genç, yaşlı, herkesin severek tükettiği bu lezzet, günün her saatinde atıştırmalık olarak da tüketilebilir. <strong>Yupo Jelly Ayıcık</strong> lezzeti ile keyfinize keyif katın.
Çocuklarınız oyun oynarken, film ya da dizi seyrederken, ağzınızda yumuşacık bir tat olarak yer alır. Aynı zamanda iş yerinde molalarda tüketebileceğiniz gibi çocuklarınızın da çantalarına koyup okulda atıştırmalık olarak tüketmelerini sağlayabilirsiniz. Bu muhteşem doyumsuz lezzete, kimse hayır diyemez!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.