logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Haribo Funny Mix 80 g

Haribo Funny Mix 80 gAdet Fiyatı : 22,00 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 422,40 TL
Birim Fiyat: 17,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Haribo Funny Mix 80 g

Haribo Funny Mix

Çocukların gün içerisinde geçirdiği en keyifli dakikalara eşlik eden Haribo Funny Mix karışık lezzetlerden oluşan bir lezzet paketi. İçerisinde yer alan şekerlemeler de farklı şekillere ve farklı tatlara sahip. Her bir tanesi ile damaklarda yepyeni bir lezzet oluşuyor.

Kolay açılan paketi ile dikkat çeken Haribo Funny Mix çocuklar kadar yetişkinlerin de favorisi. Her üründe 7 gr protein, 0,1 gr diyet lifi ve 0,25 gr sodyum yer alıyor.

Şekerleme kategorisinde yer alan en eğlenceli ürünlerden biri olan Haribo Funny Mix karışık lezzetlerden hoşlananlar için ideal. Adresinize koli ile ulaşacak. Her bir kolide ürün yer alıyor. Hariboyla mutlu olmak isteyenlere özel bu lezzet kolisini kaçırmayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.