logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Haribo Altın Ayıcık 80 g

Haribo Altın Ayıcık 80 gAdet Fiyatı : 25,00 TL
Koli Fiyatı (36 Adet) : 705,60 TL
Birim Fiyat: 19,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Haribo Altın Ayıcık 80 g

Haribo Altın Ayıcık

Her biri farklı bir tasarımcı tarafından tasarlanan Haribo şekerlemelerinden biri de Haribo Altın Ayıcık. Minik sevimli ayı figürü şeklinde tasarlanan bu lezzet paketi içerisinde pek çok farklı meyvenin aroması ve tadı var. Ayıcıklar portakal, elma, limon, ahududu, çilek ve ananas aromalı. Çocuklar bu lezzete bayılıyor.

Haribo Altın Ayıcık yüksek sıcaklıkta, yüksek basınç kullanılarak ekstrüder yani sıkma aygıtı ile üretiliyor. El değmeden üretilen ürün yine el değmeden paketleniyor ve tüketiciye kadar ulaşıyor. Her üründe protein, sodyum bulunuyor.

Yetişkinlerin de severek tükettiği bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının şekerleme kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Ambalaj içinde ürün mevcut. Kolide her biri olan ürün yer alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.