logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Haribo Solucan 80 g
  • resm Haribo Solucan 80 g

Haribo Solucan 80 g


Adet Fiyatı : 11,50 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 252,00 TL
Birim Fiyat: 10,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Haribo Solucan 80 g

Haribo Solucan

Haribo Solucan 80 Gr en sevilen seriler arasında yer alıyor. Hem ilginç hem de sempatik yapısı ile özellikle çocukların ve gençlerin ilgisini çekiyor. Sadece figür bakımından değil aynı zamanda lezzet konusunda da göz dolduran bir yapıya sahip olduğu aşikar!

Haribo üretim aşamalarının her birinde sadece birinci kalite ürünler kullanmaktadır. Son dönemlerde şekerlemelerde kullanılan gerçek meyve suyu ile şekerlemelerin tadında büyük bir ilerleme de meydana gelmiştir. Hem lezzetli hem de eğlenceli bir kaçamak için en doğru yerdesiniz!

Özenle hazırlanan şekerlemelere muhteşem bir şekil veriliyor. Bu şekiller ürünü çok daha ilgi çekici ve eğlenceli bir hale getiriyor. Haribo serileri kapsamında gerçek meyve suyu ve muhteşem içerik ile beraber lezzetine hayran kalacağınız bir ürün imal ediliyor. Bir kere yemeye başladığınızda bu lezzet sayesinde kendinizi durduramayacaksınız!

Solucan yetişkinlerin de uzun bir iş gününden sonra severek tüketebilecekleri eğlenceli atıştırmalıklar arasında bulunuyor. Her ihtimale karşı çantanıza attığınız bir adet Haribo ile gününüzü çok daha verimli bir hale getirebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.