logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Yıldız Damla Aromalı Sakız 100'lü

Ülker Yıldız Damla Aromalı Sakız 100'lü


Adet Fiyatı : 40,00 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 480,00 TL
Birim Fiyat: 32,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yıldız Damla Aromalı Sakız 100'lü

Ülker Yıldız Soft Damla Sakızı Aromalı Şekersiz Sakız ’lü

Üretimi en çok Yunan adalarında olduğu bilinen damla sakızı, tatlıların vazgeçilmezi olduğu kadar birçok rahatsızlık içinde kullanılır. Ülker Yıldız Soft Damla Sakızı Aromalı Şekersiz Sakız ’lü, ağızda bıraktığı doğal damla sakızı tadı ile severek kullanabileceğiniz bir üründür. 

Sakız severler özellikle damla sakızı severlerin çok hoşuna gidebilecek ve Ülker’in kalitesini sakızda da göstermiştir. Ülker yıllardır ülkenin en kaliteli, en kullanışlı, dayanıklı, lezzeti ile baş tacı olmuştur. 

Yıldız soft sakızları, ağızınıza attığınız andan itibaren damla tadını hemen hissedebileceğiniz sizi serinleterek farklı duygular hissetmenize neden olacaktır. 

Damla sakızı hafiftir ve kolay yetişmediği için pahalı bir üründür. Kalitelidir, bu kalitesi Ülker’in lezzetli üretimiyle birleşince Ağzınızı yakmaz. İçerisinde yüz tane olması size epey yetecektir. Ve bu güzel ürünü alarak, evinizde ister buzdolabında ister dışarda saklayarak güvenle kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.