logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Sensations Karpuz Aromalı Sakız 27 g 12'li

First Sensations Karpuz Aromalı Sakız 27 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 250,80 TL
Birim Fiyat: 20,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Sensations Karpuz Aromalı Sakız 27 g 12'li

First Sensations Gün Işığı Karpuz Aromalı

Şeker içermeyen ve sadece tatlandırıcı ile lezzet kazandırılmış bir ürün olan First Sensations Gün Işığı Karpuz Aromalı ağzınızda eşsiz bir tat bırakıyor. Karpuz aromasını hemen hissedebileceğiniz ürün bu aroma sayesinde kendinizi daha keyifli ve daha ferah hissetmenize de yardımcı oluyor.

First Sensations Gün Işığı Karpuz Aromalı hem ağızda hem de nefeste ferah bir his bırakır. Tatlı aroması sayesinde ağzınızda leziz bir tat bırakmayı da başaran ürün gün içerisinde stresinizde arınmanıza da yardımcı olur. Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz küçük ambalajı sayesinde bu lezzet dilediğiniz her an yanınızda.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının sakız kategorisinde yer alan ürün 12 adetlik paket şeklinde kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.