logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Oneo Nane Aromalı Slims Sakız 14 g 27'li

Ülker Oneo Nane Aromalı Slims Sakız 14 g 27'liPaket Fiyatı (27 Adet) : 216,00 TL
Birim Fiyat: 8,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Oneo Nane Aromalı Slims Sakız 14 g 27'li

Ülker Oneo Slims Nane Aro. Tatlı Sakız

Muhteşem nane aroması ile Ülker kalitesini bir araya getirdik ve Ülker Oneo Slims’i yarattık. Eşsiz nane aroması şimdi slim olarak bir pakette toplandı ve Ülker Oneo Slims Nane Aro. Tatlı Sakız ambalajında şimdi çok daha lezzetli.

Nane lezzeti ile tüm gün boyu süren ferahlık hissi için en çok tercih edilen sakız olan Ülker Oneo Slims, nefesi tazeleyerek ferahlama sağlar. Nane lezzeti ile maksimum ferahlık sağlayan Ülker Oneo katkı maddeleri içermeyen yapısı sayesinde dişlere de zarar vermez.

Naneli sakız tutkunlarının vazgeçemediği bir sakız olan Ülker Oneo Slims, ince kutu tasarımı ile çantanızdan ayırmayacak ve sürekli yanınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

Günün her saatinde ferah bir nefes almak için Ülker Oneo Slims çiğneyebilir, hem eğlenceli hem de taptaze ve ferah bir nefes almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.