logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Oneo Yeşil Nane Aromalı Sakız 14 g 27'li

Ülker Oneo Yeşil Nane Aromalı Sakız 14 g 27'liPaket Fiyatı (27 Adet) : 216,00 TL
Birim Fiyat: 8,00 TL
Koli Fiyatı (162 Adet) : 1296,00 TL
Birim Fiyat: 8,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Oneo Yeşil Nane Aromalı Sakız 14 g 27'li

Ülker Oneo Slims Yeşil Nane Aromalı Sakız

Özellikle ağır baharatlı yiyeceklerden sonra ağızda hoş olmayan bir tat kalır. Ülker oneo slims yeşil nane aromalı sakız olarak satışa sunulur. Nane aroması sayesinde ferah bir nefese kavuşmanız mümkün olacak. Yumuşacık yeşil taze nanelerle tatlandırılan sakız uygun fiyatlarda satışta.

Diş ve ağız sağlığı son derece önemli. Ferah nane kokusuyla sakız ağınızdaki kötü koku oluşumunu engelleyecek. Kolay taşınabilir kutusuyla tercih edilebilirliği son derece yüksek. Çantanızda, cebinizde kolaylıkla taşıyabilir ve ağız kokusunun önüne geçebilirsiniz.

Damağınızda hoş bir tat bırakır. Açılıp kapanabilen kapak sistemi de oldukça kullanışlıdır. Önemli toplantılarınızdan önce yeşil nane aromalı sakız kullanarak ferah nefesinizle iş görüşmelerinizi güvenle gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yeşil nane aromalı sakız ürünüolarak paketlenir. Bizim Toptan Market ayrıcalığında, uygun fiyatlarda satışa sunulur. Kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sipariş verilen ürün üç iş gününde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler adresinize teslim edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.