logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Sensations Yeşil Nane Aromalı 27 g 12'li

First Sensations Yeşil Nane Aromalı 27 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 250,80 TL
Birim Fiyat: 20,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Sensations Yeşil Nane Aromalı 27 g 12'li

First Sensations Yeşil Nane Aromalı

First sensations yeşil nane aromalı ile nefesinizi tazeleyebilir, kötü ağız kokularından arınabilirsiniz. Nane aromalı sakızların yoğun ferahlık hissi vardır. Sosyal ortamlarda özellikle kötü ağız kokusu ciddi sorunlara yol açabilir. Bu durumu önlemek ve güvenli hissetmek için yeşil nane aromalı ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ürün, cepte, çantada her yerde kolayca taşınabilir. Bu nedenle acil ihtiyaç duyduğunuzda temin etmekte zorlanmazsınız. Nane aroması kötü kokuları bastıran ve sindiren yoğun bir etkiye sahiptir. Kötü koku yapan yemeklerden sonra nane aromalı sakız çiğnemek olumsuzluğu anında giderebilir.

Nane aromalı sakız ürünü bir paket içinde satılmaktadır. Sitemizde birim fiyat olarak birçok yere göre ekonomiktir. Uygun fiyatlarla bizden satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde iyi bir kazanç elde edersiniz.

Bizim Toptan online mağazamız güvenli bir satın alma ortamı sağlar. Online satın alma hızlı ve pratiktir. Türkiye’de her yere kargo hizmetimiz vardır ve hızlı bir şekilde çalışılır. Siparişiniz alındıktan sonra çok kısa sürede ürün adresinize teslim edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.