logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Falım Damla Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Falım Damla Aromalı Stick Sakız 5'li 20 AdetPaket Fiyatı (20 Adet) : 85,00 TL
Birim Fiyat: 4,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Falım Damla Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Falım Sakız Stick Damla

Falım sakız özellikle stresli olduğunuz dönemlerde, bir noktaya odaklanmanız gerektiğinde ya da sadece iştahınızı bastırmak istediğiniz zaman dahi muhteşem bir tercih olacaktır. Bu seçim ile beraber hem diş sağlığınızı koruma altına alabilir hem de oldukça kısa bir sürede iştahınızı bastırabilirsiniz.

Falım Sakız Stick Damla olarak paketlenmiş olsa da daha çoklu şekilde satın almak isteyen kişiler için özel paketlemeler yapılmıştır. Bu konuda bir aksaklık meydana gelmeyecektir. Siz de sorunsuz şekilde ürün satın alımını tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bizim Toptan firmasında alışveriş sepetinizi oluşturmak. Falım sakız ile diş taşlarına karşı dahi önlem alabilirsiniz.

Sakız satın alım sürecinde dahi herhangi bir aksaklık olmaması için ve fiyat konusunda olumsuz bir süreç ile karşılaşmamak adına Bizim Toptan firmasının kullanılması gerekiyor. Müşterilerin en kısa sürede en makul fiyatlardan alışveriş yapması için özel bir çaba sarf ediliyor. Falım sakız satın alırken dahi Bizim Toptan güvencesi ile tasarruf yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.