logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınhasat Riviera Zeytinyağı 5 L

Altınhasat Riviera Zeytinyağı 5 LAdet Fiyatı : 1259,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 4799,60 TL
Birim Fiyat: 1199,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınhasat Riviera Zeytinyağı 5 L

Ürün Adı: Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 L

İçindekiler: Rafinasyona tabi tutulan zeytinyağları ve doğrudan zeytinden elde edilen natürel zeytinyağları içerir

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Verde Yağ Besin Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-35-K-000384

Net Miktar: 5000 Ml e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml’de Enerji (kJ/kcal) 3367/819 Yağ (g) 91 -Doymuş yağ (g) 13 -Tekli Doymamış Yağ (g) 69 -Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 Karbonhidrat (g) 0 -Şekerler (g) 0 Protein (g) 0 Tuz (g) 0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten koruyarak saklayınız. Plastik kapağı açarak kullanınız. Zeytinyağı soğuk hava şartlarında donabilir. Bu durum zeytinyağının doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Oda sıcaklığında tekrar eski haline dönecektir. Çevre Bilgisi:  Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Hafif tadı ve sıcak yemeklerde kullanılabilen yapısı ile öne çıkan riviera zeytinyağı, Altın Hasat markası ile satışa sunulur. Ege Bölgesi'nde yetişen zeytinlerin özel olarak harmanlanması ile elde edilen bu yağ, her daim yemeklere tat katar. Yeşil ve sarımtırak renklerin hakim olması ile beraber yemeklerde ve salatalarda kullanılabilmesi ile de ön plana çıkar. Salata, pilav, et ve sebze yemeklerinde bu yağdan yararlanabilirsiniz. Böylelikle yiyeceklere farklı bir aroma katabilirsiniz. 5 litrelik teneke kutusunda satışa sunulan ürün, kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Dilediğiniz zaman çıkarıp yemeklerin üzerine tat vermesi amacıyla dökebilirsiniz. Bunun yanı sıra Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 L, ekmeğe banarak kahvaltı ve mezelerde de tüketilebilir. Siz de avantajlı fiyatlardan yararlanarak bu zevke ortak olabilirsiniz.  

Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 L Kullanımı

Yerli markalar arasında yer alan Altın Hasat, zeytinyağları ile sizleri her daim memnun etmeyi başarır. Birbirinden farklı gıdanın içerisinde yer alarak onlara hoş bir tat katar. Sevdiklerinize hazırlayacağınız farklı tariflerde ondan yararlanabilirsiniz. Et ve sebze yemeklerinin içerisinde riviera zeytinyağı, yemeklere farklı ve hoş bir tat katar. Bunun yanı sıra kokusu ile de dikkat çekmeyi başarır. Riviera zeytinyağı salata, sıcak ve soğuk yemekler başta olmak üzere pek çok gıdanın içerisinde yer alır. Misafirlerinize hoş yemekler hazırlamak istiyorsanız, bu ürünü kullanabilirsiniz. Kahvaltı sofralarında, misafir ikramlarında veya akşam yemeklerinde kullanılabilir. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak ürünü satın alabilir, bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.