logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L


Adet Fiyatı : 65,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 786,00 TL
Birim Fiyat: 65,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L

Altın Hasat Sızma Zeytinyağı 1 Lt

Doğal lezzet denildiği zaman akla gelen ilk ürün zeytinyağıdır. Çok eski yüzyıllardan beri değişik yemeklerde kullanılır. Özellikle salataya verdiği tat eşsizdir. Soğuk mezelerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Farklı hamur işlerinde tercih edilebilir. Ayrıca birçok kişi sabah kahvaltılarında direkt olarak bu ürünü tüketmektedir. Çünkü insan sağlığı için faydalı bir üründür.

Altın Hasat Sızma Zeytinyağı 1 Lt, özel üretim bir üründür. En güzel zeytinlerden elde edilmiş yağlar ile hazırlanmıştır. İnsan eli değmeden üretilmiş ve paketlenmiştir. 1 litrelik şişede yer alır. Kullanım alanı çok geniştir. Sağlığına önem veren kişiler için doğru bir seçim olacaktır.

Vitamin yönünden çok zengin olan zeytinyağı, E ve K vitaminlerine sahiptir. İçinde yer alan doğal maddeler sayesinde cildi pürüzleştirir. Saçları besler. Katıldığı her türlü yemeğe ve salataya lezzet katar. Sindirimi çok kolaydır. Hafif olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Benzersiz ve saf bir kokusu vardır. Bizim toptan market resmi sitesi üzerinden, oldukça uygun bir fiyata satın alınabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.