logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L


6 Adet üzeri 309,9 TL

Adet Fiyatı : 314,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 3718,80 TL
Birim Fiyat: 309,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L

Ürün Adı: Altın Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 1 L

İçindekiler: Zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Verde Yağ Besin Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-35-K-000384

Net Miktar: 1000 Ml e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml’de  Enerji (kJ/kcal) 3367/819 Yağ (g) 91 -Doymuş yağ (g) 13 -Tekli Doymamış Yağ (g) 69 -Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 Karbonhidrat (g) 0 -Şekerler (g) 0 Protein (g) 0 Tuz (g) 0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten koruyarak saklayınız. Plastik kapağı açarak kullanınız. Zeytinyağı soğuk hava şartlarında donabilir. Bu durum zeytinyağının doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Oda sıcaklığında tekrar eski haline dönecektir. Çevre Bilgisi:  Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Ege Bölgesi’nin çok eski yıllara dayanan kökeni ile sahip olduğu zeytin ağaçları, sıra dışı yaprakları ve mis gibi kokan zeytinleri ile beğenileri üzerine toplar. Altınhasat Sızma zeytinyağı size bu lezzeti sunarak sofralarınızı tatlandırmaya ve yemeklerini zenginleştirmeye yardımcı olur. Sunumlarınıza lezzet katan Altınhasat Sızma Zeytinyağı, erken hasattan elde edilen zeytinlerin taze ve baştan çıkaran kokusu ile damak tadınızı arttırır. En çok soğuk yemeklerde tercih edilen hafif fakat acımsı tada sahip olan bu mis kokan ürün aynı zamanda soslarda, mezelerde ve salatalarda sizin en büyük yardımcınızdır. 

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 1 L İçeriği

Birçok çeşidi ve yapımı olan zeytinyağı, yemeklerinizi taçlandıracak ve mutfağınızın gözdesi olacak bir ürün olarak hayatınızda yer alır. Altınhasat Sızma Zeytinyağı üretilirken sık sık duyduğunuz ve çok tercih edilen bir yöntem olan soğuk sıkım yöntemi kullanılır. Bu işlem sırasında kullanılan suyun sıcaklığının 27 °C’den fazla olmayacak şekilde ayarlanması gerekmektedir. Bu sayede besin değeri sıcak sıkım yöntemine göre daha fazla olabilen Altınhasat sızma zeytinyağı 1 L, çekirdekleri ile birlikte öğütülür. Öğütme işleminden sonra püre haline gelen zeytinler ısıtıp yoğurma sonrasında paketleme işlemine hazır hale gelir.

Altınhasat Sızma Zeytinyağı, kendine hayran bırakan ağaçlardan toplanan zeytinlerin soğuk sıkım yöntemi ile üretilmesinden dolayı meyvemsi aromasını kaybetmeyerek ağzınızı tatlandırır. Hazır hale gelen raflardaki yerini alan zeytinyağları bu yolculuk sonunda sunumları güzelleştirmeyi bekler. Soğuk sıkım yöntemi ile üretilerek oluşan Altınhasat Sızma Zeytinyağı sahip olduğu meyvemsi aroma ile beraber hoş bir yakıcılık hissiyatı vererek deneyimlerinizin en nefis halini size yaşatır. Ege Bölgesi’nin doğa harikası olan ve sofralarınızın fevkalade tamamlayıcısı olan Altınhasat Sızma Zeytinyağı sunumlarınızı en güzel şekilde ortaya koymanızı sağlar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.