logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınhasat Riviera Zeytinyağı 1 L

Altınhasat Riviera Zeytinyağı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınhasat Riviera Zeytinyağı 1 L

Ürün Adı: Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 1 L

İçindekiler: Rafinasyona tabi tutulan zeytinyağları ve doğrudan zeytinden elde edilen natürel zeytinyağları içerir

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Verde Yağ Besin Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-35-K-000384

Net Miktar: 1000 Ml e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml’de Enerji (kJ/kcal) 3367/819 Yağ (g) 91 -Doymuş yağ (g) 13 -Tekli Doymamış Yağ (g) 69 -Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 Karbonhidrat (g) 0 -Şekerler (g) 0 Protein (g) 0 Tuz (g) 0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten koruyarak saklayınız. Plastik kapağı açarak kullanınız. Zeytinyağı soğuk hava şartlarında donabilir. Bu durum zeytinyağının doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Oda sıcaklığında tekrar eski haline dönecektir. Çevre Bilgisi:  Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Riviera zeytinyağı denilince akla gelen markalarından birisi olan Altın Hasat, pratik ambalajı ile ön plana çıkar. Ege Bölgesi'nde yetişen zeytinlerden özel olarak hazırlanan bu zeytinyağı, sofralardaki yerini alır, her daim öğünlerin vazgeçilmezi olur. Yeşil ve sarımtırak renkleri ile ön plana çıkan bu yağ, sadece yemeklik olarak değil cilt bakımında da kullanılabilir. Sıcak ve soğuk sunum yemeklerde kullanılabilmesi nedeniyle her daim sofralardaki yerini alır. Birbirinden farklı yemeklerin içerisinde yer alan zeytinyağı, tadı ve kokusu ile farkını ortaya koyar. Salata üzerine sos olarak kullanabilir, mezelerinize hoş bir tat verebilirsiniz. Bunun yanı sıra pilav, et ve sebze yemeklerinde de ondan yararlanabilirsiniz. Teneke kutuda satışa sunulmasından dolayı ürünü kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilediğinizde çıkarıp yemeklere tat vermesi amacıyla kullanabilirsiniz. Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 1 litrelik olanı avantajlı fiyatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz. 

Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 1 L Kullanım Özellikleri

Geçmişten bugüne her daim sofraların aranan markası olan Altın Hasat, zeytinyağları ile müşterilerin gönlünü feth etmeyi başarır. Bu zeytinyağı salatadan pilava kadar pek çok yiyeceğin içerisinde yer alır, onlara hoş bir tat katar. Bu zeytinyağı sayesinde misafirlerinize şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Tadının yanı sıra kokusu ile de dikkatleri üzerine çeker. Hazırlayacağınız yiyeceklere farklı bir aroma katmak istiyorsanız, Altın Hasat zeytinyağından yararlanabilirsiniz. 1 litrelik şişede satılan ürün, kolay açılıp kapanabilen ergonomik bir kapağa sahiptir. Bu sayede yemeklerinizi hazırlarken yorulmazsınız. Farklı ve yumuşak tadı ile öne çıkan zeytinyağı, ekmeğe banarak da tüketilebilir. Özellikle de sabah kahvaltılarında onu tercih ederek güne hoş ve lezzetli bir başlangıç yapabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak ürünü satın alabilir, bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz.

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.