logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Altınhasat Riviera Zeytinyağı 1 L

Altınhasat Riviera Zeytinyağı 1 L


Adet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 754,80 TL
Birim Fiyat: 62,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınhasat Riviera Zeytinyağı 1 L

Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 1 Lt

Zeytinyağı, hem ülkemizde hem de dünyada en çok tüketilen ürünlerin başında geliyor. Özellikle doğadan elde edilmesi ve içerisinde katkı maddesi olmaması en önemli özellikleri arasında yer almakta. Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 1 Lt, hem kaliteli hem de güvenilir bir ürün arayanlar için son derece ideal. 1 litrelik özel bir şişe içinde satılıyor.

Ürünün kullanım alanı çok geniş. Özellikle salatalara lezzet katma konusunda son derece ideal. Aynı zamanda birçok farklı hamur işini yaparken, doğal olarak üretilmiş zeytinyağını tercih edebilirsiniz. Mezeler ve soğuk yemekler için de kullanılabilir. Lezzet konusunda ise kusursuz. Son derece hafif bir ürün. Hiçbir şekilde insan sağlığına olumsuz etkisi yok.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.