logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Osmancık Pirinç 1 kg

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 1 kg


Adet Fiyatı : 21,50 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 322,50 TL
Birim Fiyat: 21,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 1 kg

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 1 Kg

Türk mutfağının en çok kullanılan gıdalarından biri olan pirinç lezzeti ile pilav çeşitlerinin ve yemeklerin olmazsa olmazıdır. Besler Mutfak Osmancık Pirinç sıklıkla tercih edilen bir ürün. Osmancık pirinç kullanalar için paketlenen ve kullanıma hazır bir form kazanan ürün damak tadınıza uygun pilavlar hazırlamanız için gayet ideal.

Besler Mutfak Osmancık Pirinç GDO’suzdur. 18 derecede, nemden ve kokudan uzak bir şekilde muhafaza edilmesi durumunda, raf ömrünün sonuna kadar tazeliğini ve lezzetini korur.

Ürün 1 kg paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının pirinç kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Sofralarınızı bir ziyafete dönüştürmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeler size sadece bir tık uzaklıkta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.