logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Baldo Pirinç 2,5 kg

Besler Mutfak Baldo Pirinç 2,5 kg


Adet Fiyatı : 59,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 359,40 TL
Birim Fiyat: 59,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Baldo Pirinç 2,5 kg

Besler Mutfak Baldo Pirinç 2,5 Kg

Türk mutfağının yıldızı olan pirinç başta pilav olmak üzere pek çok yemekte kullanılıyor. Aynı zamanda sütlaç gibi tatlı çeşitlerinde de pirinç kullanıldığı bilinir. Besler Mutfak Baldo Pirinç hem yemeklerde hem de tatlı çeşitlerinde kullanabileceğiniz bir ürün. Ayrıca çorba çeşitlerinin içerisine de ekleyebilirsiniz.

Besler Mutfak Baldo Pirinç kolaylıkla pişen pirinç türlerinden elde ediliyor. Bu sayede değer kaybetmeden sofranıza kadar ulaşıyor. Pirinç yaşlanmayı önleyen bir özelliğe sahip. Sebze ve salata ile tüketilirse kandaki şekeri arttırmıyor.

Pirinç çeşitlerinin tamamını internet mağazasında bulabilirsiniz. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının pirinç kategorisi içerisinde yer alıyor. 2,5 kilogramlık ambalajında kullanıma sunulan ürün tek tıkla kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.