logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Baldo Pirinç 1 kg
  • resm Besler Mutfak Baldo Pirinç 1 kg

Besler Mutfak Baldo Pirinç 1 kg


Adet Fiyatı : 16,09 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 241,35 TL
Birim Fiyat: 16,09 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Baldo Pirinç 1 kg

Besler Mutfak Baldo Pirinç 1 Kg

Kalsiyum, demir ve lif içeren pirinç sağlıklı gıda maddelerinden biridir. Mutfağınızda hem pilav hem de yemek çeşitlerinde kullanabileceğiniz ürünler arasında Besler Mutfak Baldo Pirinç de bulunuyor. Besler Mutfak Baldo Pirinç kaliteli ve güvenilirdir.

Baldo pirinç diğer pirinç türlerine nazaran suyu daha fazla çeker. Baldo pirinç ile yapacağınız pilava bir miktar daha fazla su ekleyebilirsiniz. Fazla su çekmesi az miktarda pirinç ile çok miktarda pilav elde etmenizi de sağlar. Bu yönüyle ekonomik bir pirinç türü olduğunu söyleyebiliriz.

Ambalaj içerisinde 1 kg pirinç bulunuyor. Bizim Toptan güvencesiyle üretilen baldo pirinci güvenle tüketebilirsiniz. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının pirinç kategorisinde bulunuyor. Tek tıkla mutfağınızın yıldızı olabilecek çok sayıda ürünün adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.