logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Osmancık Pirinç 2,5 kg
  • resm Besler Mutfak Osmancık Pirinç 2,5 kg

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 2,5 kg

250 TL Alıma 1 LT Ayçiçek Yağı Hediye!

Adet Fiyatı : 26,45 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 158,70 TL
Birim Fiyat: 26,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 2,5 kg

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 2,5 Kg

Besleyici ve doyurucu bir gıda olan pirinç Türk mutfağının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Muhteşem lezzetler hazırlamak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında Besler Mutfak Osmancık Pirinç de bulunuyor. Bol miktarda lif içeren Osmancık pirinç birbirinden leziz pilavlar ve dolmalar hazırlamanızı sağlar.

Osmancık pirinci de tıpkı baldo pirinç gibi biraz daha fazla su çeker. Az miktarda pirinç ile çok miktarda pilav elde etmek mümkün olduğundan ekonomik bir pirinç türüdür. Özellikle sarma, dolma ve çorbalarda sıklıkla tercih edilir.

Besler Mutfak Osmancık Pirinç Bizim Toptan güvencesiyle üretilen bir üründür. Güvenle tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 2,5 kg Osmancık pirinç bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının pirinç kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.