logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Yıldız Nane Aro. Stick Sakız 7 g 20'li

Ülker Yıldız Nane Aro. Stick Sakız 7 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 46,00 TL
Birim Fiyat: 2,30 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yıldız Nane Aro. Stick Sakız 7 g 20'li

Naneden gelen ferahlık hissini gün boyu Ülker Yıldız şekersiz stick nane ile yaşayabilirsiniz. Günün her anında temiz bir nefes için 7 gr'lık naneli sakızları tercih edebilirsiniz.
Gündelik hayatta özellikle dışarda iken yemek yedikten sonra diş fırçalama gibi bir imkana her zaman sahip olunamamaktadır. Bu gibi sebeplerden de bazı yemekleri yemek istemeyebilirsiniz. Ancak şekersiz stick nane ile istediğiniz yemeği yiyebilirsiniz. Bu sakızlar sayesinde ağınız temiz ve ferah olacak. Bazı yemeklerden sonra oluşan kokuların giderilmesini yardımcı olacaktır.
Ülker Yıldız Şekersiz Stick Nane  tasarımı sayesinde çantanızda, cebinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sakızların ideal yapıları sayesinde de çiğnerken ağzınızda zorlanma hissi de olmayacaktır.
Ülker Yıldız Şekersiz Stick Nane  ile korkmadan sevdiğiniz yemeklerin tadını çıkarabilir ve sonrasında da nanenin verdiği ferahlık ile gününüze devam edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.