logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Red Bull Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml 24'lü

Red Bull Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml 24'lüAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 717,60 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml 24'lü

Enerji içecekleri arasında en çok bilinen markalardan bir tanesi olan Red Bull, şekersiz özelliği olan RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml ürünü ile beğeni topluyor.

RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği, ders çalışmak, spor yapmak, uzun yolda araç kullanmak ya da yoğun bir iş temposunda çalışmak gibi enerji gerektiren süreçlerde tüketicilerinin yardımına koşuyor.

Kanatlandırır sloganı ile yola çıkan RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği, şeker yerine kullandığı tatlandırıcılar ile ön plana çıkıyor. Şekersiz içeriği ile, kalorisi oldukça düşük olduğu için formuna dikkat etmek isteyenlere hitap eden RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml ürünü, formu korumaya yardımcı oluyor.

RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml ürünü, zihne canlılık veren, enerjiyi tazeleyen ve bir süre canlı tutan bir ürün. Yoğun bir antrenmanın öncesinde ya da sonrasında enerjiye ihtiyacınız varsa, RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği burada.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.