logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 2,5 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 2,5 kg

250 TL Alıma 1 LT Ayçiçek Yağı Hediye!

Adet Fiyatı : 31,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 191,42 TL
Birim Fiyat: 31,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 2,5 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 2,5 Kg

Mutfağınızdan asla eksik etmemeniz gereken bir bakliyat olan kırmızı mercimek, faydaları ile sağlığınızı koruma altına alıyor. Besler Mutfak Kırmızı Mercimek yemekleriniz ve çorbalarınız için tercih edebileceğiniz bir ürün. Pratik ambalajı kolaylıkla açılabilir.

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek her 100 gramda 8 mg A vitamini, 1,5 mg C vitamini, 5,87 mg demir, 26 mg kalsiyum, 1004 mg potasyum ve 14 mg sodyum içerir. Ürünün kolesterol değeri sıfırdır. 18,67 gr lif ve 25,81 gr protein içeren kırmızı mercimek çocukların da tüketmesi gereken bir bakliyat.

Sağlıklı beslenmek adına ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri internet mağazasında bulabilirsiniz. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının mercimek kategorisinde yer alıyor. 2,5 kilogramlık paket halinde kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.