logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 1 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 1 kg


Adet Fiyatı : 22,50 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 337,50 TL
Birim Fiyat: 22,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 1 kg

Besler Mutfak kırmızı mercimek Bizim Toptan’da yerini almıştır. Öyle ki tüm temel gıdaların makul fiyatlar eşliğinde sunulması esas alınmakta. Sonuç olarak müşteriler aralarından tercihte bulunarak siparişe geçiyor. Beraberinde ekonomik fiyatlardan temel gıdalara sahip olmanız ve kısa süre içerisinde kullanmanız mümkün olacaktır.

 

Hızlı kargolar eşliğinde Besler mutfak kırmızı mercimek 1 kg gibi alternatifler elinize ulaştırılır. Markanın sunmuş olduğu gibi gıda ürünleri de satın alınabilir. Kırmızı mercimek makul fiyatları eşliğinde karşınızda.

 
Kırmızı mercimek genel anlamda çorba yapımında kullanılıyor. Öyle ki ülkemizin popüler çorbaları arasında mercimek yerini almıştır. Sonuç olarak patates ve havuç gibi çeşitli sebzeler eşliğinde, besin değeri yüksek olan çorbalar yapılabilir. Bunun dışında mercimekli salatalara ya da yemeklere de yer verilmesi mümkün. Mesela mercimek köftesi, vazgeçilmez yiyeceklerimiz arasındadır. Bol yeşillik ile servis edilen, faydalı lezzetlerimizden bir tanesidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.