logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 1 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 1 kg

Baklagiller arasında yer alan kırmızı mercimek her mutfağın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özellikle Türk mutfağına has mercimek çorbasının ana malzemesidir. Ayrıca çeşitli yemeklerde de kırmızı mercimeğin lezzetine başvurulur. Besler Mutfak kırmızı mercimek ile yemeklerinize lezzetli bir dokunuş yapar. Hasat zamanında titiz bir şekilde toplanan ve ileri teknolojilerle makineden geçirilen Besler Mutfak, kırmızı mercimeği yemeklerinizde tercih edebilir ve sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. Ana yemek, çorba, püre ve salata yaparken kullanabilir ve yemeklerinize lezzet katabilirsiniz. Özellikle ülkemizin yöresel lezzetlerinden olan mercimek köftesini de ülkemizin topraklarında yetişen bu mercimeklerle oldukça lezzetli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Pek çok yemeğin yanına eşlik edecek lezzetli yiyecekler hazırlama konusunda kırmızı mercimek oldukça geniş bir çeşitlilik sunar.

Sıcak Başlangıç için Kırmızı Mercimek

Temel bir gıda olan kırmızı mercimek, her mutfakta bulunması gerekenlerdendir. Çeşitli yemekleri hazırlama konusunda tercih edilir. Özellikle suda şiştikten sonra taneleri daha da büyük hale gelir. Sıcak suda kolayca şişer ve yumuşar. Böylece kısa süre içinde yemek yapma konusunda size kolaylık sağlar. Temel gıdalar arasında yer alan bir baklagildir ve pek çok yemeğin eşlikçisi olarak çeşitli şekillerde pişirilebilir. Besler Mutfak kırmızı mercimek özellikleri arasında ise ideal kıvamda pişme oldukça önemlidir. Sıcak suda kaynayınca kolayca yumuşadığı için çorba, köfte gibi yemeklerde kolayca kullanabilirsiniz. Ülkemizin topraklarından gelen bu lezzete sofralarınızda yer verebilirsiniz. 1000 g’lık ambalajı ile Besler Mutfak kırmızı mercimek, mutfakta hazırlayacağınız lezzet dolu tariflerinize eşlik eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.