logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna İnce Uzun 500 g

Ülker Bizim Makarna İnce Uzun 500 gAdet Fiyatı : 15,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 319,00 TL
Birim Fiyat: 15,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna İnce Uzun 500 g

Bizim Makarna İnce Uzun 500 Gr.

İtalyan mutfağında yer alan ürünlerden biri olan makarna çeşitleri arasında, bizim makarna ince uzun 500 gr. Hijyenik fabrika ortamında hamurun ince şeritler halinde kesildikten sonra, makarna kıvamına getirilmesiyle hazırlanır.

15 ile 25 dakika arasında haşlanarak ya da fırınlama tekniğiyle pişirilen bizim ince uzun sedani girati, ülker markalı ürünler arasında yer almaktadır. İstediğiniz sos ya da şarküteri ürünüyle harmanlayabileceğiniz makarna çeşitleri arasında yer alan kuru gıdalardan biridir.

 Baharat çeşnileri ve yöresel lezzetlerle, farklı yemek çeşitleri yapabileceğiniz bizim makarna gıda ürünleri, mağaza reyonunda ince uzun makarna çeşitleri arasında bulabileceğiniz ürünlerdendir.

Akşam ve öğle yemeklerinde ara sıcak olarak da kullanılan makarna çeşitleri, Türk mutfağında kolaylıkla pişirilebilen, suda haşlama yöntemi kullanılan yiyeceklerdendir. İtalyan sofralarından sonra, Türkiye geleneksel yemeklerinde de yerini almış makarna çeşitleri, doyurucu ve glutenli ürünler arasında yer almaktadır. Hamurun kurutulma işlemiyle elde edilen makarna, kaynar suda haşlanır ve süzüldükten sonra, sofralarınızda yerini alacak gıda ürünleri arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.