logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Makarna Kısa Kalem 500 g

Filiz Makarna Kısa Kalem 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Kısa Kalem 500 g

Filiz Kısa Kalem Makarna 500 Gr

 

Farklı şekillere sahip olan makarnalar, üretildiği markalar dahilinde sunulmakta. Bizim Toptan içerisinde en popüler markalar sıralanmıştır. Örnek verecek olursak Filiz bunlardan sadece bir tanesidir. Ve de en fazla talep gören ürünleri mevcut durumda. Makarnalardan ziyade şehriyelerin de sıralandığını göreceksiniz. Neticesinde aralarından tercihte bulunarak siparişinizi tamamlamanız ise uzun sürmez.

 

Filiz kısa kalem makarna 500 gr olarak yerini almıştır. Çoğu markanın 500 gr alternatifi ile sunulması söz konusudur. Farklı olarak piyasanın altında olan fiyatlara yer verilir. Fiyatlardan dolayı da toptan alışverişlere geçilmektedir. Özellikle de bütçeyi düşünenlerin tercihi Bizim Toptan’dan yana oluyor. Böylece makul fiyatlardan temel gıdaların alınması sağlanmaktadır.

 

Kısa kalem makarnaların sadece şekile yönelik farklılık içerdiği açık durumda. Bunun dışında hazırlık aşamasının diğer makarnalar ile aynı olduğunu göreceksiniz. Yani yeniden suda haşlanması ve süzülmesi esas alınır. Devamında isteyenler sade bir şekilde tüketimine geçebilir. Aynı zamanda soslar hazırlanabilir ve bu şekilde de yenebilir. Örnek verecek olursak kremalı soslar eklenebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.