logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Tel Şehriye 500 g

Filiz Tel Şehriye 500 g


Adet Fiyatı : 8,50 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 163,00 TL
Birim Fiyat: 8,15 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Tel Şehriye 500 g

Filiz Tel S¸ehriye 500 Gr

 

Şekilleri farklı olsa da lezzetleri aynı olan şehriyeler, Bizim Toptan’da yerini almıştır. Üstelik son derece makul fiyatlardan satışına yer verilmekte. Örnek verecek olursak Filiz tel şehriye 500 gr bunlardan bir tanesidir. Talep gören markalardan olan Filiz’in tüm ürünleri mevcut durumda. Tel şehriye de bu açıdan talep gören ve sıklıkla sipariş edilen ürünlerden bir tanesidir.

 

Filiz markasının gerek makarna gerekse şehriye türleri dikkat çekmekte. Uzun yıllardır sektörde olduğu için de talep gören markalar arasındadır. Üstelik Bizim Toptan içerisinde markanın ürünleri son derece makul fiyatlardan satılıyor. Bunu gönderenler ise bir adet satın almak yerine toptan alışverişe geçiyor. Öyle ki toptan fiyata, piyasanın altında satılması söz konusudur.

 

Tek şehriyenin temel gıdalar arasında olduğu ve çoğu yemekte kullanıldığı açık durumda. Örneğin başta pilavlara lezzet kattığı biliniyor. Bunun yanı sıra çorba yapımında da kullanılır. Mesela şehriye çorbaları bunlardan bir tanesidir. Tavuk suyuna çorba yapımında da şehriyeler kullanılır. Pişirme süresi kısa olan ve yiyeceklere lezzet karan gıdalardan bir tanesi olduğu görülüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.