logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Makarna Spagetti 500 g

Filiz Makarna Spagetti 500 gAdet Fiyatı : 15,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 315,00 TL
Birim Fiyat: 15,75 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 20 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Spagetti 500 g

Filiz Spagetti 500 Gr

 

50 yıla yakın zamandır sektörde bulunan Filiz markası, talep görmeye devam ediyor. Nitekim uzun süredir üretime yer verilmesi, güvenilir markalardan bir tanesi olduğunu gözler önüne seriyor. Buna bağlı olarak talep görüyor ve sürekli olarak satın alınan ürünlere yer veriliyor. Filiz spagetti 500 gr gibi alternatifler göz önünde bulundurulabilir. Farklı şekillere sahip olanlar mevcut olsa da genel anlamda spagetti tercih edilmektedir.

 

Spagetti yapım aşamasına yönelik tüm talimatlara yer veriliyor. Yani makarnaların arka kısmında bulunan talimatları dikkate alarak hazırlığa geçilebilir. Bu anlamda kaynar suyun içerisine atılan makarnalar için pişirme süresi dikkate alınmalıdır. Öyle ki pişirme uzun sürerse hamur olacaktır. Az sürmesi halinde ise çiğ ve sert kalacaktır.

 

Sadece 5 ile 9 dakika arasında pişirmeniz yeterli olacaktır. Yani kısa süre içerisinde hazırlanan yiyeceklerden bir tanesidir. Üstelik bu aşamada sos yapımına da yer verilebilir. Özellikle de spagettilerin salça ile domates sosu ile servisine geçilebilir. Hatta kıymalı olan salça sosları da lezzetli olmaktadır. Bu şekilde kısa sürede hazırlanan makarnalar servise hazır hale gelecektir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.