logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Arpa Şehriye 500 g

Filiz Arpa Şehriye 500 g


Adet Fiyatı : 8,50 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 163,00 TL
Birim Fiyat: 8,15 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Arpa Şehriye 500 g

Filiz Arpa S¸ehriye 500 Gr

 

Makarna denilince akla gelen markalardan bir tanesi de Filiz’dir. Nitekim uzun süredir piyasada boy gösteren ve talep gören firmalar arasındadır. Sonuç olarak güvenilir olan markaya Bizim Toptan’da da yer verilmekte. Bu şekilde tüm makarna türlerini değerlendirebilir ve satın alma işlemlerine geçebilirsiniz. Üstelik gerek işlemlerin gerekse kargoların hızlı olmasından kaynaklı zaman kaybetmemiş olacaksınız.

 

Bizim Toptan içerisinde makarnalardan ziyade arpa şehriyeler de mevcut durumda. Yine markanın şehriyesi seçilebilir ve sipariş edilebilir. Filiz arpa şehriye 500 gr şeklinde alıcısına sunuluyor. Neticesinde satın alanların eline ulaştırılması kısa sürmektedir. Bu şekilde mutfaklarda temin etmek ve anında tüketimine yer vermeniz mümkün olacaktır.

 

Tüketim aşamasında farklı alternatiflerden seçiminizi yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak çorbaların içerisinde kullanılabilir. Genelde ise pilavlara katıldığı açık durumda. Bu aşamada şehriyelerin yağ içerisinde kavrulması gerekiyor. Arkasından da pirinçlerin ve kaynar suyun eklenmesi halinde pilav hazırlanmış olacaktır. Yani kısa sürede pişirilen ve yemeklere lezzet katan gıdalardan bir tanesi olduğu açık durumda.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.