logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Burgu 500 g
  • resm Besler Mutfak Makarna Burgu 500 g

Besler Mutfak Makarna Burgu 500 gAdet Fiyatı : 9,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 195,00 TL
Birim Fiyat: 9,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Burgu 500 g

Besler Mutfa Burgu 500 Gr

 

Makarnalar yaz - kış tüketimi mümkün olanlar yiyeceklerden bir tanesidir. Gerek farklı soslar gerekse farklı yiyeceklerin bir araya gelmesi halinde makarna hazırlıklarına geçiliyor. Bu aşamada Besler mutfak burgu 500 gr satın alabilir ve hazırlıklara geçebilirsiniz. Üstelik Bizim Toptan sayesinde hızlı bir şekilde hazırlıklarına geçilir. Nitekim makul fiyatlardan hızlı gönderime yer verilmektedir.

 

Burgu şekline sahip olan makarnanın sepet sistemi ile satın alınması zor değil. Bu anlamda KDV dahil olarak son derece makul fiyatlardan satışına yer verilmektedir. Arkasından kapınıza gönderilen makarnayı dilediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz. Öncelikle makarna pişirme sürecini dikkate almanız gerekmekte. Şöyle ki 9 - 11 dakika içerisinde yenmeye hazır hale geliyor.

.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.