logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Boncuk 500 g

Ülker Bizim Makarna Boncuk 500 g



Adet Fiyatı : 15,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 319,00 TL
Birim Fiyat: 15,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Boncuk 500 g

Bizim Makarna Boncuk 500 Gr.

Ülker ürünleri arasında yer alan bizim makarna boncuk 500 gr. İtalyan mutfağından Türk geleneksel mutfağına yolculuk eden gıda ürünlerindendir. El değmeden fabrika ortamında ince şeritler halinde kesilen hamur, daha sonra yuvarlanarak boncuk şeklini alır. Kuru gıdalar arasında yer alan makarna çeşitleri istediğiniz öğünde pişirerek yiyebileceğiniz ambalajlı ürünler arasında yer almaktadır.

Öğle ve akşam yemeklerinde soslar ve istediğiniz şarküteri ürünüyle hazırlayabileceğiniz bizim boncuk ditalini, net ağırlığı 500 gram olan ürünler arasında yer almaktadır.

15 ile 25 dakika arasında kaynar suda haşlama işlemi yapılarak pişirilen, bizim makarna çeşitleri, Türk geleneksel lezzetleri arasında da yer alarak baharat çeşnileriyle de kullanılabilmektedir.

Kuru gıdalar makarna reyonunda bulabileceğiniz boncuk makarna, küçük ve yuvarlak hatlara sahiptir. Haşlandıktan sonra süzülme işlemiyle servis edebileceğiniz boncuk makarna, sade tüketile bileceği gibi makarna salatası için de uygun ürünler arasındadır. Gıda tüketim ürünleri arasında, ambalajlı ürünlerden biri olan makarnalar, bizim toptan mağaza reyonlarında kolaylıkla bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.