logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Tel Şehriye 500 g
  • resm Besler Mutfak Tel Şehriye 500 g

Besler Mutfak Tel Şehriye 500 gAdet Fiyatı : 11,00 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 220,00 TL
Birim Fiyat: 11,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Tel Şehriye 500 g

Besler Mutfak Tel Şehriye 500 Gr

Tel şehriye Türk mutfağında pek çok yemeğin lezzetlenmesini sağlayan bir karbonhidrattır. Pirinç pilavlarında sıklıkla kullanılan tel şehriye pilavı lezzetlendirir. Sadece pirinç pilavında değil bulgur pilavında da kullanılabilmektedir.

Besler Mutfak Tel Şehriye 500 Gr ile pilavlarınızı lezzetlendirebilirsiniz. En lezzetli karbonhidratlardan birisi olan tel şehriyeye sadece pilavlarda değil çorbalarda da kullanabilirsiniz. Çocukların çok sevdiği tel şehriye çorbası Besler Tel şehriye ile daha da lezzetli oluyor.

En doğal şekilde üretilen tel şehriyeyi güvenle tüketebilirsiniz. Tereyağında pembeleşene kadar kavurduğunuz tel şehriyeler pilavlarınızın lezzetini arttıracaktır. Şehriye enfes tadı ve kokusu ile pilavlara eşlik etmektedir.

Tel şehriye çorbası en kolay ve en pratik çorbalardan birisidir. En kolay şekilde tel şehriye çorbası hazırlamak için az yağ ile salçayı kavurup üzerine sıcak su ekleyiniz. Su kaynadıktan sonra yeteri kadar tel şehriyeyi suya bırakarak pişmesini bekleyebilirsiniz. Tel şehriye çorbasına daha çok lezzet vermek için yağ ve salça kavrulurken domates suyu ve ince kıyılmış biber de ekleyebilirsiniz. Tuz ve baharatlar ile mükemmel bir çorba ortaya çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.