logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Makarna Yüksük 500 g

Filiz Makarna Yüksük 500 g


Adet Fiyatı : 8,50 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 163,00 TL
Birim Fiyat: 8,15 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Yüksük 500 g

Filiz Yüksük Makarna 500 Gr

 

Hem makarnalarda hem de çorbalarda yüksek kullanımına yer verilir. Şöyle ki yüksek olarak ayrı bir makarna türü mevcut durumda. Aslında bakacak olursanız boncuk makarnaların aynıdır. Ancak Filiz markasının bu şekilde adlandırmalara yer verdiği görülüyor. Sonuç olarak merak edenler Bizim Toptan içerisinden göz atabilir. Burada Filiz yüksük makarna 500 gr şeklinde satışa hazır durumdadır.

 

Adet belirtmeniz halinde siparişe geçmek zor değil. Hatta bu aşamada son derece makul olan fiyatları da değerlendirmeniz mümkün. Beraberinde siparişi tamamlayanlar hızlı kargo gönderilerinden faydalanıyor. Yani kısa süre içerisinde satın aldığınız ürünler kapınıza gelecektir. Böylece zaman kaybetmeden hazırlığa geçilebilir ve tüketimine yer verilebilir.

 

Yüksek makarnaların da diğer makarnalar gibi pişirme süresi birkaç dakikadır. Yine kaynayan suyun içerisine atılması halinde sonuç alınır. Neticesinde ise makarnaların şişmemesi için suyunu süzmeniz gerekiyor. Bu şekilde servis edilebilen lezzetli makarnalar arasındadır. Lezzetine lezzet katmak isteyenler aynı zamanda sos hazırlayabilir. Örneğin kremalı mantar sos eşliğinde servis edilebilir. Daha hafif olması için domates sos da ekleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.