logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Arpa Şehriye 500 g

Ülker Bizim Arpa Şehriye 500 gAdet Fiyatı : 15,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 319,00 TL
Birim Fiyat: 15,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Arpa Şehriye 500 g

Bizim Makarna Arpa Şehriye 500 Gr.

Ülker markasının ürünlerinden biri olan bizim makarna arpa şehriye 500 gr. Fabrika koşullarında, hijyen kurallarına uyularak üretilen makarna çeşitlerinden biridir. Hamurun ince şeritler halinde kesildikten sonra, küçük parçacıklar halini alması sonucunda elde edilen arpa şehriye, içerisinde arpa ve benzeri baklagil bulundurmamaktadır.

Türkiye geleneksel mutfak kültüründe bulunan arpa şehriye, bizim arpa şehriye risoni olarak, pilav ve çorba yemeklerinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda salata malzemesi olarak da kullanılan arpa şehriye, küçük parçalı makarna sınıfından olduğu için çoğu yemekte kullanımı kolaydır.

Akşam ve öğle aralarında ve öğünlerinde kolaylıkla pişirebileceğiniz ürünler arasında yer alan arpa şehriye, istediğiniz sos ya da şarküteri ürünüyle tüketilebilir. Aynı zamanda pişirilme yöntemlerinden biri yağda kızartma ve üzerine kaynar su dökme olan arpa şehriye 8 ile 10 dakika arasında pişmektedir.

Bizim toptan satış mağazalarında bulabileceğiniz, bizim markalı ürünlerimiz arasında yer alan makarna gıda ürünleri, akşam yemeklerinde ve öğle yemeklerinde tüketebileceğiniz diğer ürünleri de mağaza reyonumuzda bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.