logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Tel Şehriye 500 g

Ülker Bizim Tel Şehriye 500 gAdet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 258,00 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Tel Şehriye 500 g

Bizim Makarna Tel Şehriye 500 Gr.

Türk geleneksel yemekleri arasında yer alan tel şehriye, küçük taneli makarna adıyla da bilinmektedir. İtalyan usulü makarnaya göre, hazırlanışı ve paketlenişi farklı olan bizim makarna tel şehriye 500 gr. Pilav ve salata yemeklerinde kullanılır. Tel şehriye ince ve esmer yapısı nedeniyle, küçük ince kıyım makarnalar arasında yerini almaktadır.

Pilav, salata ve çorba çeşitlerinde kullanılan bizim tel şehriye fillini, Türk geleneksel yemekleri arasında kullanılan malzemelerdendir. Fabrika ortamında hazırlanan, tel şehriye ambalajlanarak, bizim mağaza reyonlarında yerini alır. Daha sora sofralarınızda istediğiniz tarifle yapabileceğiniz lezzetlerle birleştirile bilinir.

Tel şehriye pastina adıyla da bilinen, pilavlık ve çorbalık kuru gıdalar makarna bölümünde yer almaktadır. Geleneksel ve yöresel lezzetlerin vaz geçilmezi olan tel şehriye, ince küçük kıyım makarna olarak da geçmektedir.

Öğle ve akşam yemeklerinizde kullanabileceğiniz, tel şehriye pilav ya da çorba malzemeleri arasında yer alan hamur gıdalar arasındadır. Türk lezzetlerinden biri olan geleneksek şehri çorbası ve şehriyeli pilav yemeklerinde kullanabileceğiniz gıda ürünüdür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.