logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Fiyonk 500 g

Ülker Bizim Makarna Fiyonk 500 gAdet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 258,00 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Fiyonk 500 g

Bizim Makarna Fiyonk 500 Gr

Ülker gıda ürünlerinden biri olan bizim makarna fiyonk 500 gr, akşam ve öğle yemeklerinde, salata ve geleneksel haşlama yöntemiyle pişirebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. İtalyan geleneğinden gelen bizim makarna fiyonk farfalle tonte, fabrika ortamında hijyen kurallarına dikkat edilerek, hamurların şerit halinde hazırlanma işlemiyle üretilir. Önce şerit haline getirilen hamur, daha sonra özel malzemelerle fiyonk şeklini alarak ambalajlanır.

15 ile 25 dakika arasında pişirme işlemi yapabileceğiniz fiyonk makarna, lezzet dolu geleneksel Türk yemeklerinin bulunduğu sofranıza renk katabilir. Kısa zamanda hazırlayacağınız gıda ürünleri arasında yer alan, Fiyonk makarna haşlanma ya da fırınlama yöntemleriyle hazırlanabilir.

Birçok gıda ürünü arasında yer alan bizim makarna gıda ürünleri arasında bulabileceğiniz, tüketim malzemelerinden biridir. İtalyan geleneğinden Türk sofralarındaki yerini alan makarna, kısa zamanda haşlanan kuru gıdalardandır.

Geleneksel Türk yemekleri arasında kullanabileceğiniz bizim makarna gıda ürünleri, bizim mağazalarında makarna bölümünde bulabileceğiniz ambalajlı tüketim ürünlerindendir. Haşlanma ve fırınlanma yöntemiyle sofralarınızda yer bulacak makarna çeşitleri, bizim mağazalarda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.